Roketlyoruz...

Düşüncelerimiz.


Satış

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ NASIL OLMALIDIR?

Sosyal medya hem markalar hem de tüketiciler için oldukça önemli bir mecradır. Dijital pazarlama araçlarından en çok kullanılan araç olan sosyal medya yönetimi kolay gözükse de markalar için zordur.

  • 1 yıl önce
Satış

E-Ticaret Nedir?

İnsanlığın ilk dönemlerinden beri ticaret yaygın şekilde kullanılan bir olgudur. Bu olgu insanlık kadar eski olması hasebiyle oldukça önemlidir. İnsanlık kadar eski olan ticaretin zaman içinde ortaya çıkan değişim ve gelişimlere ayak uydurması her dönem başvurulan ve kullanılan bir unsur olmasını sağlamıştır.

  • 1 yıl önce
Satış

Çapraz Satış Nedir?

Pazarlama işletmelerin ticari devamlılığının sağlanması ve karlılığının arttırılması adına yoğun çaba harcanan ve özen gösterilen bir konudur.

  • 1 yıl önce
Satış

Ürün Fiyatlandırma Nasıl Olmalıdır ?

Firmalar için doğru fiyatlandırma hayati önem taşımaktadır. Fiyatlandırma yaparken müşterilerinizi, Pazar analizini, rakip analizini ve hedeflerinizi somut bir duruma getirmelisiniz.

  • 1 yıl önce
Satış

2019 Dijital Pazarlama Trendleri

Günümüzde 3 milyardan fazla kişi sosyal medya kullanmaktadır. Dünya nüfusunu baz aldığımızda bu oran neredeyse yarı yarıyadır.

  • 1 yıl önce
Satış

Iyzico Komisyon Oranları

En Hızlı Entegrasyon Siteniz ister hazır altyapı, ister özel bir yazılıma sahip olsun; geliştirdiğimiz modüller sayesinde tüm entegrasyon sürecinizi kolayca tamamlayın ve iyzico Sanal POS ile online satışa başlayın.

  • 1 yıl önce

Başlayalım mı?

Birlikte harika bir şey yapalım