Roketlyoruz...

Düşüncelerimiz.


Pazarlama

Web Siteleri Neden Önemlidir?

Günümüzün en etkili paylaşım ve iletişim aracı olan internet, insanların dünyaya açılan penceresi niteliğindedir. İnternetin insanlar tarafından bu bakış açısı ile kullanılması kişiler, markalar ve işletmeler tarafından göz ardı edilmemesi gereken bir gerçekliktir.

  • 1 yıl önce
Satış

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ NASIL OLMALIDIR?

Sosyal medya hem markalar hem de tüketiciler için oldukça önemli bir mecradır. Dijital pazarlama araçlarından en çok kullanılan araç olan sosyal medya yönetimi kolay gözükse de markalar için zordur.

  • 1 yıl önce
Pazarlama

SEO Uyumlu Makale Nedir?

İnternetin insanlar üzerindeki etkisi arttıkça dijital ortamda kullanılan pazarlama yöntemleri de çeşitlenmekte ve artmaktadır. Bir pazarlama yöntemi olarak düşünebileceğimiz SEO da bu kapsamda değerlendirilmektedir.

  • 1 yıl önce
Pazarlama

SEO Nedir? SEO Nasıl Olmalıdır?

İnternetin hayatımıza girmesi hayat standartlarımızı geliştirmekle kalmamış yeni yeni kavramların da hayatımıza girmesini sağlamıştır. Bu kavramlardan biri de arama motorlarıdır.

  • 1 yıl önce
Pazarlama

E-Ticaret’te SEO’nun Önemi Nedir?

E-ticaret ve SEO kavramları internetin gelişmesi ile hayatımıza girmiş ve günün her anında duyabildiğimiz kavramlar olarak hayatımıza yerleşmiştir. Oturduğunuz yerden alış veriş imkânı sunan e-ticaret sayesinde mağaza mağaza gezmeye ihtiyaç duymadan bir tıkla istediğiniz ürüne ulaşma ve ürünü inceleme imkânı buluyorsunuz.

  • 1 yıl önce
Satış

E-Ticaret Nedir?

İnsanlığın ilk dönemlerinden beri ticaret yaygın şekilde kullanılan bir olgudur. Bu olgu insanlık kadar eski olması hasebiyle oldukça önemlidir. İnsanlık kadar eski olan ticaretin zaman içinde ortaya çıkan değişim ve gelişimlere ayak uydurması her dönem başvurulan ve kullanılan bir unsur olmasını sağlamıştır.

  • 1 yıl önce
Satış

Çapraz Satış Nedir?

Pazarlama işletmelerin ticari devamlılığının sağlanması ve karlılığının arttırılması adına yoğun çaba harcanan ve özen gösterilen bir konudur.

  • 1 yıl önce

Başlayalım mı?

Birlikte harika bir şey yapalım